Polecane przez Skąpiec

 

Zadzwoń i zapytaj o ofertę!

 Wysokiej jakości nadruki

 

Kalkulacja kosztu nadruku na produktach

 Szybko oblicz cenę nadruku online

Newsletter

  • Klienci zapisani na newsletter

Producenci

Regulamin serwisu SMS Hurtowni Internetowej Kurtka.com.pl

§1

Organizatorem serwisu jest Kurtka.com.pl z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Kościuszki 27 Adres do korespondencji jest taki sam jak adres siedziby.

§2

Obsługę techniczną związaną z SMS Premium, sprawują firmy:

Avantis S.A. ul. Królewska 16, 00-103 Warszawa

CashBill S.A. ul. Rejtana 20, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Homepay Sp. z o.o. ul. Stefana Żeromskiego 27, 96-500 Sochaczew

§3

Serwis polega na udostępnieniu kodu jednorazowego, który umożliwia rabat kwotowy na zakupy w hurtowni internetowej Kurtka.com.pl. Użytkownik po wysłaniu SMSa o treści określonej na stronie www Kurtka.com.pl na numer przypisany do każdej wartości osobno otrzymuje SMSa z kodem.

§4

Aby uzyskać środki na zakupy w hurtowni należy wysłać SMS Premium zgodnie z tabelą poniżej:

Kwota na zakupy

Koszty wysyłki SMS 

Numer telefonu dla wysyłki SMS

Treść SMS

5zł netto

(6,15zł brutto)

10zł netto (12,30zł brutto)

91055

HPAY.DOLADUJ5

 

7zł netto (8,61zł brutto)

14zł netto (17,22zł brutto)

91455

HPAY.DOLADUJ7

 

10zł netto (12,30zł brutto)

20zł netto (24,60zł brutto)

92055

HPAY.DOLADUJ10

12,50 zł netto (15,37zł brutto)

25zł netto (30,75zł brutto)

92550

ad doladuj25zlnetto

 

 
 
Usługa dostępna jest dla sieci Orange, T-Mobile, Plus, Play, Sferia, Cyfrowy Polsat oraz wszystkich sieci wirtualnych MVNO (np. GaduAir, mBank mobile, Aster).

§5

Tylko poprawnie wysłany SMS z dokładnie wpisaną komendą i numerem Premium, uprawnia do uzyskania kodu jednorazowego. W przypadku błędnie wpisanego SMSa, Użytkownik otrzyma komunikat o błędnie wysłanej komendzie. Zgodnie z zasadami opłata za każdego wysłanego SMSa jest pobierana przez operatorów GSM w momencie jego wysłania, nawet jeśli jest to nieprawidłowy SMS. Organizator informuje, iż nie ma obowiązku zwrotu kosztów SMSa bądź przesłania ponownie kodu, w przypadku jeśli Użytkownik wysłał błędną treść SMSa.

§6

W celu ograniczenia nadużyć telekomunikacyjnych (fraudów) w serwisie wprowadzono ograniczenia w ilości wysyłanych SMSów z jednego numeru MSISDN w ciągu jednej doby. Ograniczenie pozwala w ciągu jednej doby na wysłanie na dany numer, SMS-ów o wartości nie przekraczającej 1000 zł netto. SMSy wysłane ponad tą kwotę uznawane będą jako tzw. fraudy, i nie będą uznawane.

§7

Użytkownikowi przysługuje prawo złożenia reklamacji związanej z funkcjonowaniem Serwisu, bądź nieotrzymania SMSa z kodem, mimo wysłania prawidłowej treści SMS, w terminie 7 dni od dnia wystąpienia zdarzenia będącego przyczyną reklamacji poprzez wysłanie e-maila na adres: admin@kurtka.com.pl.
W razie pytań infolinia dostępna jest pod numerem telefonu: +48 52 3669944
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wiadomości przesłane przez Uczestnika w formie SMS nie dostarczone lub opóźnione z przyczyn leżących po stronie Operatora sieci komórkowej.

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Tax 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podane ceny są cenami netto

Realizuj zamówienie

Promocje produktowe